دستگاه پخت نان سنگک1

دستگاه پخت نان سنگک

 شرکت برادران اوستاد تولید کننده انواع دستگاههای پخت نان سنگک

دستگاه پخت نان سنگک

قابل انتقال توسط جرثقیل به مکانهای مختلف

دارا بودن الکترو گیربکس خارجی بدون صدا با عمر طولانی

قابلیت استفاده از هر دو نوع سوخت گاز و گازوئیل به واسطه تعویض مشعل

مصرف کم برق به دلیل وجود دستگاه اینورتر

قابلیت تغییر سرعت دستگاه به صورت دیجیتالی به اندازه دلخواه

این دستگاه جهت پخت نان سنگک سنتی روی شن های طبیعی طراحی شده است که هیچ گونه نیازی به شاطر و وردست ندارد و اپراطور ان جلوی دستگاه فقط یک نفر می باشد. دستکاه فوق اخرین تکنولوژی کارخانه ماشین سازی برادران اوستاد می باشد که طراحی ان با تجربه چندین ساله دستگاه های سنگک در بازار و تلفیق ان با نان سنگک سنتی طراحی شده است که برای اولین بار در ایران و جهان طراحی و تولید شده است که تکمیل شده نوع دستگهای قدیمی این شرکت را می باشد. در طراحی این دستگاه تک نفره بوده و در اندازه های ۲٫۷۰ * ۲٫۷۰   و ۲٫۳۵ * ۲٫۳۵  می باشد که در هر فضائی می توان از ان استفاده کرد. در طراحی این دستگاه به جای کفی ورق اهنی از کفی قالب چدن استفاده شده است که در دستگاه های قدیمی این شرکت از ورق استفاده می شد که به مرور زمان این ورق کج می شد. چدن طوری طراحی شده است که شن های طبیعی روی ان ریخته می شود و دستگاه با طول عمر بالا کار می کند.

مزیت بعدی این دستگاه طراحی مخزن خمیر ریز ان می باشد که در دستگاه های قدیمی مخزن خمیر ریز طوری طراحی شده بود که محور دید ان جلوی چشم نفر نبود ولی در طراحی این دستگاه جدید محور دید ان کاملا قابل دید و جهت کنترل خمیر ریز می توان راحت دید داشت.

در دستگاه های قدیمی ریل خمیر ریز طوری طراحی شده بود که یک نفر باید حتما جلوی خمیر ریز می ایستاد و یک نفر به عنوان نان در اور طرف دیگر دستگاه که این باعث می شد ۲ نفر بالای سر دستگاه بایستد که این یکی از معایب دستگاه قدیم به شمار می امد.ولی در دستگاه جدید تک نفره این عیب برطرف شده و ریل طوری طراحی شده که مانعی در وسط دستگاه وجود ندارد و ریل در بغل دستگاه و چسبیده به دیوار دستگاه می باشد همچنین در طراحی خود مخزن خمیر ریز طوری می باشد که یک نفر می تواند به راحتی کنترل دستگاه را هم به عنوان نان دراور و هم به عنوان کنترل خمیر ریز در دست بگیرد.

سایز ابعاد دستگاه نیز کوچک تر شده و دو اندازه ۲٫۷۰ *۲٫۷۰ سانتی متر و  ۲٫۳۵ * ۲٫۳۵ سانتی متر تبدیل شده عایق بندی دستگاه طوری طراحی شده که نصف مصرف گاز دستگاه های قدیمی را دارا می باشد.

دستگاه پخت نان سنگگ

دستگاه پخت نان سنگگ

جهت تغییر رنگ نان بصورت دلخواه کوره حرارت غیر مستقیم بالا که جهت پختن روی نان می باشد کاملا غیرمستقیم بوده بصورت اسانسوری و بصورت ۲ عدد پیچ نسوز ضد حرارت جهت تنظیم ارتفاع کوره حرارت غیر مستقیم با سنگ ریزه های طبیعی و روی نان قابل تنظیم می باشد.

در طراحی شاسی این دستگاه از رنگ الکترواستاتیک کوره ای و لعابی جهت طول عمر بالای شاسی استفاده می شود که این تکنولوژی برای اولین بار در ایران در سطح ماشین سازان کشور این افتخار را داریم که اولین هستیم .

بدنه داخلی این دستگاه از استیل های ضد حرارت( نسوز) استفاده شده است بصورت پیچ و مهره و قابل تعویض استفاده شده است که طول عمر این دستگاه را بسیار افزایش داده است.

کوره نسوز تعبیه شده جهت پخت نان در این دستگاه از استیل ۳۱۰ S  استفاده شده که با طول عمر بالا و بصورت تضمینی به مشتری ارائه می شود.

در نوع عایق بندی این دستگاه از عایق های خارجی استفاده شده که بصورت تضمینی با مقایسه دستگاه های قدیمی این شرکت مصرف سوخت این دستگاه را به نصف دستگاه های قدیمی رسانده است.

این دستگاه بصورت پرتابل بوده و قابلیت تغییر مکان و جابجایی ان در هر زمان و مکان تضمینی می توان حابجا نمود.

ابعاد و اندازه این دستگاه طوری طراحی شده که جهت حمل و نقل ان به خارج از کشور هیچ گونه مشکلی ایجاد نشود. این دستگاه بصورت چند تکه ای طراحی شده که جهت ورود به بعضی مغازه های با ابعاد و درب ورودی می توان راحت به داخل مکان مورد نظر حمل و نصب نمود.

طراحی زیبای نمای این دستگاه از چندین بعد بصورت کامپیوتری و انیمیشن طراحی شده که زیبایی خاصی به فضای مورد نظر مغازه شما میدهد.

طراحی خمیر ریز این دستگاه از ورق های بسیار ضخیم و خاص استیل استفاده شده که بصورت تضمینی فشار باد هر چقدر که باشد را تحمل می کند و هیچ گونه تغییری در شکل مخزن ایجاد نمی شود.لازم به ذکر است که تمامی کارهای این دستگاه با توجه به اینکه تکمیل شده دستگاه های قدیمی می باشد کاملا تضمینی بوده و در قرارداد فروش نیز طی خواهد شد.

برای افزودن متن مورد نظرتان اینجا کلیک کنید