معرفی اجمالی شرکت برادران اوستاد

ماشین سازی برادران اوستاد از سال ۱۳۹۰ کار خود را با تکیه بر دانش و تکنولوژی روز دنیا شروع کرد و در این راستا نیز موفق به ابتکارات و اختراعات جدید در مورد صنعت نان شد، چنانچه دستگاه پخت نان سنگک سنتی روی شن های طبیعی بدون نیاز به شاطر و وردست و هیچ گونه نیروی ماهری توانست این دستگاه را اختراع کند و همچنین توانسته است با حذف سیستم خمیرریز بادی و یا حلزونی در نان سنگک اختراع پهن کن برقی مکانیکی اتوماتیک را به عرصه تولید برساند که با ورود این پهن کن به عرصه دستگاه های تولیدی نان سنگک این شرکت نوآوری جدیدی به عرصه بازار ارائه نموده است.
همچنین در مورد خمیرگیری نان سنگگ سنتی ماشینی که گرفتن خمیر در این نوع نان بسیار سخت بود و توانست با اختراع میسکر دو بازو و با سرعت خمیرگیری را آسان نموده و به عرصه بازار ارائه دهد.
و اکنون نیز در مورد نان لواش و تافتون و دیگر نان های در اولویت طرح می باشد که شرکت ماشین سازی برادران اوستاد در مورد این نان ها ، شروع به فعالیت و ابتکارات جدیدی زده است که در آینده نزدیک ان شاء الله شاهد اختراعات جدید نیز خواهد شد.
لازم به ذکر است محصولات تولیدی این شرکت موفق به گواهینامه های فوق و همچنین موفق به کسب سه دوره متوالی بعنوان واحد نمونه در سازمان استاندارد استان آذربایجان غربی در سالهای ۹۲، ۹۶و ۹۷ شده است.
ضمناً این شرکت شرکت دارنده گواهینامه های استاندارد بین المللی
ایزو ۹۰۰۱ و CE اتحادیه اروپا می باشد.
همچنین این شرکت افتخار این دارد که بعنوان واحد مشتری مدار در کشور ،لوح تقدیر از سازمان حمایت از مصرف کنندگان را دریافت کرده است.
لازم به ذکر است محصولات تولیدی این شرکت اکنون علاوه بر بازار ایران ، به کشورهای عراق ، ترکیه ، آذربایجان ، روسیه ، ارمنستان ؛ کانادا و انگلستان صادر می شود.